Služby digitálního tisku

Speciální nízkonákladové a kusové tiskové služby umožňují dosahovat malým společnostem i jednotlivcům na profesionální úroveň reprodukovaných materiálů. Nabízíme tisky pomocí laserové, pigmentové i solventní technologie. Tiskový materiál pak podporujeme až do prodlouženého formátu 610mm (Super D / A1+) a nabízíme vše od klasického/plakátového/tapetovacího papíru v různých gramážích, přes několik typů pláten, samolepících pap tapet až po folie PP/PVC vč samolepících.

Doplňkovou službou je pak rámování do ztracených rámů - blind rámů (typicky plátno, ale v případě vyšší gramáže možno i papír) a vázání (kroužková, drátěná i relido vazba).

Nakladatelství

Nakladatelství specializované nízkonákladové technické literatury a dokumentace nabízí tisky a překlady nejrůznějších manuálů a návodů k jakýmkoli technickým výrobkům. Služba je určena především importérům technického zboží a může zahrnovat kompletní servis. Tedy nejen pouze překlad a sazbu návodu, ale jeho tisk ve zvolené podobě.

Zajisté jste se již někdy potkali s překladem návodu, který vzbudil v lepším případě úsměv, v horším smích, případně byl naprosto k nepochopení. Například místo „stiskněte tlačítko nastavení“ se může uživatel občas dočíst „stiskněte nastavení tlačítka“ apod. Takovéto překlady většinou realizuje jazyková agentura nebo škola, která má sice dobrou jazykovou výbavu, ale absolutně postrádá vztah k technice. To se u nás nestane. Nabízíme pouze překlady z angličtiny, ale zato ručíme za kvalitu!

K dispozici jsou tisky od jednoduchých černobílých volných listů, přes skládané „letáky“ až po klasickou knižní vazbu s plnobarevným tiskem. Papír je volitelný od 80g do 160g. Samozřejmostí je tisk menších formátů (různé visačky, vizitky, …)


Sazbu provádíme výhradně do PDF formátu. Součástí sazby mohou být schémata a obrázky buď z dodaných digitálních podkladů, nebo v papírovém originále (provedeme scan a začištění). Minimální náklad u nás prakticky neexistuje, dokážeme vyrobit cokoli od 10ks.

nakladatelstvi\nakladatelstvi.txt (9140 views) · Poslední úprava: 2018/09/01 20:34 autor: admin