Služby digitálního tisku

Speciální nízkonákladové a kusové tiskové služby umožňují dosahovat malým společnostem i jednotlivcům na profesionální úroveň reprodukovaných materiálů. Nabízíme tisky pomocí laserové, pigmentové i solventní technologie. Tiskový materiál pak podporujeme až do prodlouženého formátu 610mm (Super D / A1+) a nabízíme vše od klasického papíru v různých gramážích, přes několik typů pláten až po samolepící folie PP/PVC. Prakticky na všechny materiály lze využít akrylátový UV stabilní finiš.

Doplňkovou službou je pak rámování do ztracených rámů (typicky plátno, ale v případě akrylové fixace možno i papír) a vázání (kroužková, drátěná i relido vazba).

Nakladatelství

Nakladatelství specializované nízkonákladové technické literatury a dokumentace nabízí tisky a překlady nejrůznějších manuálů a návodů k jakýmkoli technickým výrobkům. Služba je určena především importérům technického zboží a může zahrnovat kompletní servis. Tedy nejen pouze překlad a sazbu návodu, ale jeho tisk ve zvolené podobě.

Zajisté jste se již někdy potkali s překladem návodu, který vzbudil v lepším případě úsměv, v horším smích, případně byl naprosto k nepochopení. Například místo „stiskněte tlačítko nastavení“ se může uživatel občas dočíst „stiskněte nastavení tlačítka“ apod. Takovéto překlady většinou realizuje jazyková agentura nebo škola, která má sice dobrou jazykovou výbavu, ale absolutně postrádá vztah k technice. To se u nás nestane. Nabízíme pouze překlady z angličtiny, ale zato ručíme za kvalitu!

K dispozici jsou tisky od jednoduchých černobílých volných listů, přes skládané „letáky“ až po klasickou knižní vazbu s plnobarevným tiskem. Papír je volitelný od 80g do 160g. Samozřejmostí je tisk menších formátů (různé visačky, vizitky, …)


Sazbu provádíme výhradně do PDF formátu. Součástí sazby mohou být schémata a obrázky buď z dodaných digitálních podkladů, nebo v papírovém originále (provedeme scan a začištění). Minimální náklad u nás prakticky neexistuje, dokážeme vyrobit cokoli od 10ks.

nakladatelstvi\nakladatelstvi.txt (7719 views) · Poslední úprava: 2018/05/24 16:40 autor: admin