R&D

VilemTel nabízí servis a vývoj řídících průmyslových systémů a aplikací, obecných ovládacích elektronických systémů, řídící elektroniky atd. Realizujeme výrobní systémy na základě jednochipových technologií Atmel, Intel SOC, Espressif, popř. ARM a samozřejmě PC. Samozřejmostí je také sevis, upgrade a repase starších systémů.

Umožňujeme definovat zcela vlastní zákaznickou specifikaci a řídící systém vystavíme kompletně na míru požadavkům. Řídící systémy vystavěné na vysoce integrovaných jednochipových počítačích se vyznačují zcela minimální spotřebou a možností komunikace v průmyslových standardech (např. RS232/422, I2C, CanBus, Ethernet, WiFi, Bluetooth, GSM, …). Výrobcům sportovních potřeb pak nabízíme možnost vývoje nositelné elektroniky a obecně vstup do světa internetu věcí.

Pro majitele starších výrobních zařízení nabízíme komplexní servis řídících technologií včetně dodávek (a případné výroby specifických) náhradních dílů. Dokážeme udržet při životě, nebo dodat repliku řídících systémů cca od roku 1984 po současnost.

V širší souvislosti nabízíme k využití i volné programátorské kapacity v jazyce C/C++ pro programování low level technologií a HTML pro programování interfaců. Samostatnou kapitolu nabídky tvoří programování EA/AOS v jazyce MQL4 (Metatrader). Nabízíme nejen hrubou programátorskou práci, ale samozřejmě i analýzu řešené problematiky a přizpůsobení vývoje potřebám zákazníka. V návaznosti na další naše služby dokážeme zajistit i cloudový běh vašeho AOS v našem vlastním cloudu - získáte vlastní virtuální stroj s plnou instalací MT4 a přístupem k internetu.


Mimo speciálních zákaznických projektů VilemTel nabízí vlastní hotová řešení a služby:
rad\rad.txt (14130 views) · Poslední úprava: 2024/05/06 20:49 autor: admin